Kova

Kova burcu yorum arşivi

16 May 2023 Kova burcu yorumu

Olumsuz haberler alabilir ve güne kötü başlayabilirsiniz. İş hayatınızda başarı grafiğiniz yükselirken iş arkadaşlarınızla bazı kaçınılmaz sorunlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişi ve ailesi ile ilişkilerinizin düzelme noktasına geldi ama yine de kafanızdaki bazı kuruntular sizi rahat bırakmıyor. Çevrenizde sizinle ilgilenen kişiler var. Bu kişilere karşı biraz daha anlayışlı ve açık davranmalısınız.

Aşk:

Sevgilinize kendinizi kanıtlama çabası içine girmeniz çok yersiz. Sizi yeterince tanıyorsa zaten güvenecektir. İlişkinin eksikleri karşılıklı çabalarla giderilir. Bekar Aslanlara biraz daha sabır.

İş:

İş arkadaşlarınızı hemen idam sandalyesine oturtmayın. Hiç kimse mükemmel değildir. Üstelik herkesin sizinle aynı görüşte ya da kişilikte olmasını bekleyemezsiniz. Başarınıza giden yol iş birliğinden geçiyor.

Para:

Yatırımlarda olumlu bir ses çıkmaması moralinizi bozmasın. Şansınız son derece açık ve gitgide daha da açılıyor. Yalnız gün içinde yeni yatırımlara girmeyin. Önce sonuç beklemeyi tercih edin.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Altıncı hissinize fazla güveniyorsunuz. Biraz da somut verilerden hareket ederseniz daha sağlıklı sonuçlara varırsınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin gittiğiniz yolda sizi engellemek için elinden geleni yaptığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, şu an için bu kişilerin sizinkinden çok daha büyük problemleri olabilir. Bu yüzden daha rahat olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Elimize bazı haberler veya bilgiler geçebilir. Gereğinden fazla net konuşma, bilgileri hiçbir sansür olmaksızın aktarma eğilimimiz, fikir ayrılıkları, inanç farklılıkları ya da ideolojilerle ilgili tartışmaların içerisine girme olasılığımız artabilir. Normalde bizi motive edecek, zekileştirecek İkizler burcundaki Mars?ın sadece bir haftalık süre için (etkileri 3 gün önce başladı)Yay burcundaki Satürn le yapacağı olumsuz görünüm nedeniyle engellere, zorluklara, gerilimlere, fikir, ideoloji veya inanç farklılıklarına dayalı tartışmalara neden olabilir. Düşmanca tavırları olan kişiler, düşman kazanmak olasılığı vardır. Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır. Dişlere ve kemiklere dikkat etmelidir. Bu etkiyi en başta İkizler, Yay, Başak, Balık burçlarının ilk günlerinde doğan dinleyicilerimiz ve yükselen burçları bu burçların ilk derecelerinde olanlar başta olmak üzere hepimiz farklı alanlarda ufak tefek hissedebiliriz. Aslında güzel günlerdeyiz, ama bu düşmanca tavırları tetikleyebilecek bu gezegen açılarını yazmasak da olmazdı. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde eve ait işler sizi daha çok meşgul ediyor olabilir. Ailevi işlerde tamamlanması gereken durumlar söz konusu.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Her konuda farklı düşünüyorsunuz. Sizin aklınıza gelenler, orijinal ve yaratıcı. İş arkadaşlarınızla yaşadığınız tezatlara aldırdığınız yok. Olaylara yaklaşımlarınız sizi ilginç noktalara getiriyor. Bugün duygusal yönlerinizle akılcılığınızı, kombine kullanacaksınız. Size kazanç olarak dönüşecek, bir çok faktör bir araya geliyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.