Kova

Kova burcu yorum arşivi

01 August 2023 Kova burcu yorumu

Büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve aynı zamanda içinizden yükselen kuvvetli duygular ile başa çıkmanız gerekebilir. İtiraz ettiğiniz her ne var ise, gözden geçireceksiniz. Bu arada fazla derinleşmeyin ve ayrıntıların içine dalmayın. Çünkü bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve şimdiye kadar önemsemediğiniz veya küçümsediğiniz konular sizin için önemli olabilir. Aslında küçük detayları görmeniz çok iyi fakat takılı kalmak pek iyi bir durum değil. Yabancıların ve sizden daha farklı kültüre sahip olan ve yaşam tarzı sizden başka olan kişilerin davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat saygıda kusur etmeseniz iyi olacak.  

Kova burcunun bugün genel durumu

Kendiniz ve yaşamınız hakkında çeşitli düşüncelere gömülebilirsiniz. Bu, yalnız kalmayı arzu etmeniz sonucunu doğurabilir. Kendi içinizde değerlendireceğiniz çok şey olabilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendiniz ve yaşamınız hakkında çeşitli düşüncelere gömülebilirsiniz. Bu, yalnız kalmayı arzu etmeniz sonucunu doğurabilir. Kendi içinizde değerlendireceğiniz çok şey olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmelerde artış olabilir. Abartılı tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Kovalar eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için aşk ve ikili ilişkiler konusunda son derece şanslı olduğunuz bir gün. İnsanlara kararlı adımlarla yaklaşabilir, bunun faydasını size geri dönüşlerinde aynı kararlı tavırla yaklaştıklarına görebilirsiniz. Dostlar, partner ve ortakların desteğini alabilir, sevdiğiniz insanlarla muazzam mutluluk verici bir gün yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar için flört teklifleri söz konusu olabilir.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ağustos ayını karşılarken özel hayatınız olumlu etkiler altında. Sevdiğiniz insanla sorumluluklarınızı bilerek ilerleyeceksiniz. Ortaklaşa yürütülecek işlerde hayat sizi destekliyor.