Kova

Kova burcu yorum arşivi

07 August 2023 Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İsteklerinizin ve beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Hayata ve olaylara sizden daha farklı açılardan bakan kişiler dikkatinizi çekecek. Bakış açınızı değiştirmeye zorlayan durumlardan rahatsızlık duyabilirsiniz fakat aynı zamanda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Duygularınız ve istekleriniz değişebilir. Hatta değerlerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz. Daha önce değer verdiğiniz konular ve kişiler gözünüzde değerini kaybedebilir. Fakat sorunları büyütmeseniz iyi olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Mantığı ön planda tutan bir burç olsanız da, bugün hayal dünyanız ön plana çıkabilir. Bunu engellemeyin, bu dünyada gezintiye çıkaracağınız kişilere son derece keyifli bir gün yaşatabilirsiniz.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, beraberinde getirecek. Diğer bir olasılık ise, hiç umulmadık bir şekilde bir arkadaşınıza tutkuyla bağlanabilirsiniz. Sürpriz bir tanışma yapacak fakat bu arkadaş çevrenizde tepkilere neden olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmalı, stresi üzerinize çekmemelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda her zamanki gibi davranacaklarını, her zamanki yöntemlerle ilerleyeceklerini ya da her zamanki gibi tepki vereceklerini düşündüğünüz kişiler sizi şaşırtabilirler!

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailevi konularda dalgalanmalar olabilir. Eskide kalan konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi güvensiz hissettiğiniz zamanlarda, keyif aldığınız yerlere kaçmak size iyi gelecektir. Gün içinde iç sesinizi dinleyerek yolunuzu daha rahat bulabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde başarılı olmak için hırslı davranabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün dostluklar sizin için bir adım önde olacak. Günü arkadaşlarınızla dertleşerek geçirmek isteyebilirsiniz. Onlar da sizinle birlikte vakit geçirmekten keyif alacaklar. Ailevi sorunlarınızı herkese anlatmayın. PARA: Paranızı harcarken çok fazla düşünmeye başladınız. Cimri gözükmek istemiyorsanız toplum içerisinde bunu yapmamaya dikkat etmelisiniz. SAĞLIK: Ailenizin sizi uyarmasından rahatsız oluyorsunuz ancak onlar sizin iyiliğinizi düşünüyor.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Finansal durumunuz krediler, ortak gelirler, primler, burs, nafaka gibi parasal konular ve aşk hayatınızda fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bu pozitif etkili günde, enerjinizi spora, işlerinizin tanıtımına yönlendirebilir, seyahatler, iletişim ve basın yayın işlerinizden fayda elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iş yüzünden anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız yerlerde tartışmalara açık olacaksınız. İş yaptığınız insanlarla fikirleriniz uyuşmayacak.