Kova

Kova burcu yorum arşivi

13 August 2023 Kova burcu yorumu

İlişkilerinizden ve sevdiklerinizden beklentileriniz çok yüksek olabilir. Ancak isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Ancak güçlü kişiler sizi destekleyecek ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat baskı duygusu ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Bu arada sevdiklerinizi ve otoriteyi temsil eden kişileri fazla zorlamayın. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve ilginç kişiler ile tanışmak keyfinizi yerine getirecek.

Kova burcunun bugün genel durumu

Size gelen bir teklifin iyi bir teklif olduğunu doğrulayabileceksiniz. Yine de hemen kapılmamaya çalışın. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işlere odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen bir detayı fark edebilirsiniz. Bu detaydan yaratıcı bir fikir ortaya çıkartmanız mümkün. Gün içinde endişe duyduğunuz konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Kendinizi rahatlatmak için sosyal çevrenizle görüşebilir yaratıcı fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, para harcamaya meyilli olabilirsiniz, para harcamaktan mutluluk duyabilirsiniz. Diğer insanlarla yapılacak ortaklaşa adımlar ve planlar sizi mutlu edebilir. Sosyal ilişkilerinizde tavırlarınıza dikkat edin.