Kova

Kova burcu yorum arşivi

17 September 2023 Kova burcu yorumu

Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Fakat dikkatinizi yükselten haberler alacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Aslında bilincinizin derinliklerinden yükselen korkularınız olabilir. Fakat bugün korkularınızı yansıtmayacak ve yaratıcılığınızı sergileyeceksiniz. İlginç fikirleriniz ile çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Heyecanlı ve istekli olacaksınız ve sizin enerjiniz çevrenizi de etkileyecek. Seyahat programları yapabilir, sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Beklentide olduğunuz konular hakkında atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Gelecek planlarınızı yaparken finansal durumunuzu da göz önünde bulunduracaksınız. Çeşitli yatırım yolları arayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle rahatça işlerinizi toparlayabileceksiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Zeki ve özgün Kovalar bugün duygularınıza kulak verin. Kendizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Baş ve kulak ağrıları ve uğultular olabilir. Bugün işler istediğiniz gibi gitmeyebilir ancak sizin özgün yaşam akışınız düzene girecektir.