Kova

Kova burcu yorum arşivi

24 February 2024 Kova burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde gelişmeler ve artışlar olacaktır. Yeni iletişimler kuracak ve diyaloglar geliştireceksiniz. Ortaklaşa çalışmalara girebilir ve yeni projelere başlayabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Meslektaşlarınız, arkadaşlarınız veya sevdiğiniz kişiler belli çalışmalarınız ya da üzerinde yoğunlaştığınız işler konusunda size yardım edebilecek kapasitedeler ve somut olarak yardım etmek istiyorlar. Daha ne bekliyorsunuz? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi rahatça ifade etmek isteyeceğiniz kişilerle olmak sizi rahatlatacaktır. Sabah saatlerinde şans içeren konularla ilgilenmek sizi heyecanlandırabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Öğleden sonra işleriniz yavaş ilerleyebilir, sakin olmakta fayda var.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bugün şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Ev ile ilgili yapılacak şeyleri ağırdan alırsanız sorun yaşanabilir bugün. Yapmanız gereken görüşmeler, ayarlamanız gereken durumlar, planlamalar sizin gayretiniz olmazsa aksayacak. Eşinize güvenip sermeyin görevleri.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.