Kova

Kova burcu yorum arşivi

26 February 2024 Kova burcu yorumu

İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bazı fırsatları yeterince değerlendiremeye bileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi içerikli veya sanatsal konularda mükemmel bakış açınız var. Avantajlı olan sizseniz hiçbirşeyi paylaşmanız gerekmiyor. Geçmişe bir göz atmak daha rahat ilerlemenizi sağlayabilir. Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız. Gerekiyorsa yalnız ilerleyin, ama harekete geçmekten çekinmeyin. Önerilerde bulunmanız durumunda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatında birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İşinizle ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Başkalarından destek alacağınız zamanlarda olabilir. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var. Akşam saatlerin de yaptığınız planlarda değişikliler olabilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrenizde bir elemeye gidiyorsunuz. Bir kısmına karşı aşırı tepkili olabilirsiniz. Hemen keskin yargılara varmadan önce sizin için ne anlam ifade ettiklerine bir kez daha bakın. Kalıcı dostlukları kestirip atmayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.