Kova

Kova burcu yorum arşivi

06 March 2024 Kova burcu yorumu

Aslan Burcu bugün şanslı gününde. Bugün bazı önemli, kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ailenizle aranızda süre gelen bir tartışma konusu bugün iyiden iyiye çıkmaza girebilir. Bu konuyu fazlasıyla önemsiyorsunuz ve belki de bu yüzden bu konu tartışma konusu haline geldi.

Aşk:

Sevdiğiniz kişiyle birlikte farklı ortamlara girebilirsiniz. Zaten bir değişikliğe en çok ilişkinizin ihtiyacı vardı. En azından artık daha az kavga edersiniz, eskiden tartışmadan başka yapabileceğiniz bir şey yoktu.

İş:

İşinizle ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Ayrıca yeni iş girişimlerinde bulunmak için son derece elverişli bir gündesiniz. Amirlerinizin gözüne yavaş yavaş girmeye başladınız.

Para:

Maddi konularda genel anlamda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için çalışabilirsiniz. bunu borçlarınızı kapatabilmek için yapıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular, işle ilgili girişimleriniz veya duygusal durumunuz ön planda. Belli anlaşmalar, atılacak imzalar veya üzerinde uzlaşma sağlanması gereken konularda detaylar ve maddeler önem taşıyor. Daha fazla soru sormak gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi yoran ve yıpratan koşullar gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı para konuları konularında gelişme kaydedemeyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar sizi etkileyebilir. Finansal açıdan değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayınız içinde olabilirsiniz. Bazı konularda karar verme sürecine girebilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Çalışma hayatınızda baskıya gelemiyor,özgürlüğünüzü kısıtlayacak, hareketlere tahammül edemiyorsunuz. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Oldukça sinirli bir yapınız var. Yüz hatlarınız sizi ele veriyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün elinizdekinin kıymetini bilme ve sahip çıkıp koruma konusu gündemde. Serbest bırakırsanız elinizdekini kendi faydasına kullanmak isteyenler olacak. İhtiyaçlara karşılık gönüllü olarak sizdekini sunmak gerekebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.