Kova

Kova burcu yorum arşivi

17 March 2024 Kova burcu yorumu

Yeterli gibi görünen önlemler sorunun çözümüne yetmedi. Yanılgınızdan dolayı pişmanlık içinde görünüyorsunuz. Kendinizi eliniz kolunuz bağlanmış hissediyorsunuz. Birkaç gün içinde bir söylenti bazı ilişkilerinizde güvensizliklere yol açacak. Ortada gezinen lafların söylenti mi yoksa bir takım gerçeklerin haberi mi olduğunu öğrenmek için çaba göstereceksiniz.

Aşk:

Saç saça baş başa götürdüğünüz ilişkinizde birbirinizden kopmanız da mümkün görünmüyor. Başkalarının dingin, huzurlu ilişkileri sizi imrendiriyor. Çok heyecanlı ama çok kısa ömürlü olacağını hissediyorsunuz.

İş:

Sorunlu bir haftaya başladığınızı düşünmeniz için çok erken. Gelecek günlerde bir rahatlama görünüyor. İşe karşı sabırlısınız. Bu özelliğiniz sayesinde baş aşağı giden işleri düzeltebiliyorsunuz.

Para:

İhtiyaç diye gördüğünüz şeyler kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı da sakinleştirecek. Harcamalarınızı biraz azaltmanız gerekiyor. sakinleştirebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz özel günleriniz var. Bu yöntem bazı günlerinizi sakin geçirmenizi sağlıyor, ama dertleri yok etmiyor sadece erteliyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda daha fazla kendinizi gösterme şansı bulabileceğiniz, beslenmesi gereken yerleri besleyip, hataları onarabileceğiniz üç haftalık sürece giriyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde etkileyen gün geneli: Kova burcundaki Ay?ın olumlu açıları güzel bir gün geçirmemize olanak sağlıyor. Ancak, 2012 Yılından beri 6 kez dik açı oluşturan Uranüs ve Pluton bugün son kez olumsuz görünümdeler. Özellikle, Oğlak, Koç, Terazi ve Yengeç burçlarının ilk yarısında doğanlar ya da yükselen burçları veya yıldız haritalarında başka gezegenleri bu burçlarla anılanlar başta olmak üzere, dünya geneli yaşanılan stres ve gerilim içeren olaylar neticesinde hayatlarının belli kısımlarında çok önemli radikal değişiklikler gerçekleştirdiler. Bu son restleşme ise, ülkemizde ve dünya genelinde Nisan ayı başta olmak üzere Mayıs sonuna kadar kendini bir kez daha hissettirecektir. Değişim dönüşüm devam ediyor, ani gelişmelere veya ortaya çıkacak haberlere açık bir süreçteyiz. Ancak, ardından bir rahatlama ya da en azından oldukça şaşırtıcı, normalin çok dışında olarak niteleyebileceğimiz olaylar ve gelişmeler, son üç yılda olduğu kadar kendini tekrar etmeyecektir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel hassasiyetiniz olduğu konulara karşı biraz aşırı davranışlarda bulunabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendinizi daha gevşemiş hissedebilirsiniz. Heyecanlı başlangıçlar olabilir. Beslenme alışkanlığınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, özgürce düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor.Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sizden beklenmeyen bir rahatlıkla başlayacaksınız güne. Ancak bu rahatlık karşılıklı sorumluluklarınız olan kişilerle aranızda bir takım sürtüşmelere sebep olabilir. Benzer bir itham sizden de gidebilir. Sakin kalın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.