Kova

Kova burcu yorum arşivi

20 March 2024 Kova burcu yorumu

Kendinizi rahatlamış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak sizi rahatsız edecek bir konu varsa bugün çözüm yolunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Çevrenizdeki kişilere anlayışlı ve ılımlı yaklaşacaksınız. Beklemediğiniz bir misafir gelebilir yada eski bir dostunuzla sohbet etmek imkanı bulabilirsiniz. Zihinsel olarak son derece aktif olacaksınız ve yeni kararlar alabileceksiniz.

Aşk:

Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz.

İş:

Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.

Para:

Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. Önceden yaptığınız bir atılımın yeterince sonucunu alamamış olmanız genel olarak canınızı sıkan etkilerden biri. Ancak bu konuda bugün çeşitli atılımlarda bulunma şansınız olacaktır. Maddi konularda acele edebilir yada sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız. Bir risk göze alabilirsiniz ve çeşitli ruhsal heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle maddi konularda önemli adımlar atmanın eşiğinde olabilirsiniz. Bu süreçte atacağınız adımların geri dönüşleri beklediğiniz türden olabileceği gibi, iyi niyetinizden faydalanmaya çalışan kişilerle karşılaşma olasılığınız da yok değil. Dolayısıyla, dikkatli olmalı ve iyi düşünmelisiniz. Önünüzdeki 6 ay boyunca maddi gelişmeler ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek hakkında düşünceleriniz ve planlarınız gündeminizi etkileyebilir. Sosyal konulara yönleneceğiniz zamanlar var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek size keyif verebilir. Bedene ait konuları göz ardı etmemenizde fayda var. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek için programlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız yoğunluk partnerinizi olumlu etkiliyor. Onula aranızda oluşturduğunuzortak frekans sayesinde, bazı yeniliklere ve güç gösterilerine hazır olacaksınız. Kardeşler arası paylaşım ve ortak iletişim konuların gündem kazanmasıyla günlük yaşam rutininizde esnemeler söz konusu olacaktır.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.