Kova

Kova burcu yorum arşivi

31 March 2024 Kova burcu yorumu

Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören Aslanlar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.

Aşk:

Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedeceksiniz. Sevgilinizle cinsel ve ruhsal açıdan iyi anlaşabileceğiniz görülüyor. Aşk yaşantınızda heyecanlı gelişmeler olabilir.

İş:

İşinizden iyice soğudunuz. Artık eskisi gibi verimli çalışamıyorsunuz. Bu olumsuz durumunuz amirleriniz ve iş arkadaşlarınız tarafından fark edilmiş durumda. Kafanızda yeni bir işe başlama gibi fikirler var. Fakat ülkedeki bu olumsuz durumlar planlarınızı hayata geçirmenize engel oluyor. Biraz daha sabırlı olun.

Para:

Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gizli kalmasını istediğiniz konuları uluorta konuşmaktan ve ihtiyatsızca sergilemekten kaçının. Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçının.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı işlerin yolunda gitmesi, bazı düzenlemelerin veya anlaşmaların şekle girmesi için sizin bazı kuralları yumuşatmanız gerekiyor olabilir. Eğer bu bir işe yarayacaksa, düşünülmesinde fayda var. Esnek olma zamanı! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlmlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs?a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa burları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinize ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Birlikte yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konularda yeni fikirler gündeme gelebilir. Zevk aldığınız konularla ilgili masraflarınızda artış yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konulara yönleneceğiniz zamanlar olacaktır. Akşam saatlerinde parasal konular gündeme gelebilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Olayları doğal akışı içinde düşünüyor ve dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Yarım kalan işleriniz bir an önce tamamlamalısınız. Arkadaşlarınızın size önereceği fikirler ilginizi çekebilir. Onların sizden beklediği verim, aslında sizin istediğiniz konum olarak değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Seyahati ve iletişim trafiği bol bir döneme giriyorsunuz.Enerjinizi idareli kullanın. Her lafa, her görüşmeye yetişeceğim diye ısrar etmeyin. Yakın çevrenizdeki kişilerle iletişiminizde bugün bir miktar sıkıntı olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.