Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Oğlak burcu yorumu

Parasal konulara yönelik istekleriniz giderek artıyor ve sadece parasal konulara yönelik değil aşk potansiyeliniz de yükseliyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. Hayatınızı ve şimdiye kadar yaptıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Ancak fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat büyük bir sabırla gelişmeleri bekleyebilirsiniz. Çevre gezilerine çıkmak, seyahatler ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak.  

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Aile bireylerinizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün olabilir. Özellikle günlük ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yaşlılar için ufak tefek tamirat veya alışverişler yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Maddi konular bugün ön plana çıkacaklardır. Özellikle iş hayatındaki parasal meselelerle ilgilenmeniz mümkündür. Eğer gayrimenkul alımı veya satımıyla ilgili faaliyetlerde bulunursanız, maddi açıdan karlı çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortak işler yaptığınız kişilerle aranızda kriz yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Bazı bağlayıcı koşullar dolayısıyla kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul etmeye devam edebilir. Duygusal derinlik içinde olduğunuz konular olabilir. Banka işlerinizi organize etmeniz için uygun bir gün.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ailenizin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgileneceğiniz bir gün sizi bekliyor. Özellikle yaşlı akrabalarınız için ufak tefek tamirat veya alışveriş işleri yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak sizi iyi hissettiren kısa yürüyüşler, geziler yapmak, pozitif ortamlarda bulunmak ve enerji çalışmaları, kişisel gelişim gibi alanlardan yararlanarak ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde iletişim ve yakın çevreyle ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde tartışmalar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Bazı tansiyonlu durumların öne çıkması bugün kaçınılmaz olabilir. Israrcılık ve inattan kaçınmanız gerekiyor6 TEMMUZ 2016 OĞLAK BURCU YORUMU