Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

19 Eylül 2020 Oğlak burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Ev, aile, çocuklar ve yapılması gereken işlere dikkatinizi yönelteceksiniz. Pek çok işi aynı anda yapmayı planlayabilirsiniz. Veya sadece kendinizle ilgilenmeyi düşünürken hesapta olmayan ziyaretçileriniz gelebilir ve kafanız karışabilir. Aslında zihinsel faaliyetiniz çok hızlı fakat karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin karışmasına neden olabilir. Özellikle arkadaşlarınız ve çocuklar ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Sürprizler durum değiştirici olabilir. Tartışmalardan uzak durun.   []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi daha iyi organize etmelisiniz. Aynı zamanda ev içinde güzellikler yaratabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün iş alanında şanslı bir dönemdesiniz. Alacağınız her teklifi değerlendireceksiniz. Durgun bir süreç yaşamanızdan kaynaklanan sıkıntılarınız artık yok oluyor.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde keyifli bir enerji sözkonusu iken, sevdiklerinizle mutlu zaman geçirebilir, birlikte program yapabilir, sevildiğinizi daha yoğun hissedebilirsiniz. İş görüşmeleri açısından başarılı bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Anne-babanız arasında çekişmeler, anlaşmazlıklar, sıkılganlıklar devreye girebilir ve siz iki taraf arasında kalabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda şansınızı çok zorlamayın.