Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

05 Kasım 2020 Oğlak burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik çok büyük projeler yapabilirsiniz. Özellikle radikal değişiklikler yapmak isteyenler araştırmalarını derinleştirebilir ve şimdiye kadar bilmedikleri gizli bilgilere ulaşabilirler. Bu arada güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Ancak tedbirli olun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün dostlarınızı arayabilir veya dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşmak ve geleceğe yönelik projeler yapmak keyfinizi yerine getirecek. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Ayaklarınızı gerçekliğe sıkı sıkı basın. Yeterince dikkatle dinlenmediğiniz hissine kapılacaksınız. Sabırlı olun. Çalışanlar biraz hoşnutsuzluk hissedebilir ve yeni fırsat arayışlarına girebilirler. Ancak yıldızlar biraz daha sabretmenizi öneriyor. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kendinizi daha hassas bulabilirsiniz. Kişisel konularla, kendi sağlığınızla daha ilgili olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi olabilir.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Her şeyin sorumluluğu üzerinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Kendinizi ifade ederken olumsuz olmayın. Maddi kazanımlarınız veya yatırımlarınız üzerine eğilmelisiniz.