Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Oğlak burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik çok büyük projeler yapabilirsiniz. Özellikle radikal değişiklikler yapmak isteyenler araştırmalarını derinleştirebilir ve şimdiye kadar bilmedikleri gizli bilgilere ulaşabilirler. Bu arada güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Ancak tedbirli olun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün dostlarınızı arayabilir veya dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşmak ve geleceğe yönelik projeler yapmak keyfinizi yerine getirecek. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İntikamınızı alabileceksiniz. Hayal gücünüz çok kuvvetli olacak ve yeni tanıştığınız kişilerden üstün olacaksınız. Size yakın olan biri size ilişkinizle ilgili iyi bir tavsiyede bulunacak; onun tavsiyesine uymaya çalışırsanız önünüzdeki günler daha sorunsuz geçecek.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Başkaları ile bir ekip olarak çalışanlar bazı zorluklar yaşayabilirler: Acelecilik bir iş arkadaşınızın duyarlılığını zedeleyebilir ve bu bir çatışma halini alabilir. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay ani çıkışlar yapabileceğinize işaret ediyor. Daha sakin kalmaya bakmalısınız. Akşam saatleri daha rahat olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aileniz size kırgın. Onları ihmal ediyorsunuz. Gönüllerini almanız gerek. Fakat siz işleriniz yüzünden bırakın ailenize kendinize bile vakit bulamıyorsunuz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu sıralar çok sosyal olmayı tercih etmemeniz ve olaylara karşı temkinle yaklaşmanız bugün yerini daha aktif ortamlara bırakabilir. Bir araya geleceğiniz insanlara karşı sabırsız olmayın.