Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

22 Kasım 2020 Oğlak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik istekleriniz değişiyor. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve en gizli istekleriniz ortaya çıkacak. Bu arada duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz ve şimdiye kadar ilginizi çekmeyen kişilere ilgi duyabilirsiniz. Güçlü kişiler, özgür yaşayanlar ve farklı bilgilere sahip olanlardan etkilenebilirsiniz. Seyahatler, çevre gezileri ve farklı ortamlarda bulunmak sizi rahatlatacak. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni başlayacağınız işlerinizde mücadele içinde olabilirsiniz. Eğitim konularında değişiklikler olabilir. Bazı konuları öngörmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Düşüncelerinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün çalışmak size zor gelebilir ve dikkatinizi bir konu üzerinde yoğunlaştırmakta güçlük çekebilirsiniz. Yine de yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere kullanın.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri planda durulacak işler için çok güzel fikirler, gelişmeler ve fırsatlar karşınıza gelecek. Bu kadar güzel gelişmeler yaşansa da hayata biraz sıkıcı, dar ve karamsar bakabilirsiniz.