Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

28 Kasım 2020 Oğlak burcu yorumu

İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Daha doğrusu düşüncelerinizle birlikte istekleriniz de değişiyor. Olayları farklı gözle inceleyebilir ve dikkatinizi değişik konulara yöneltebilirsiniz. Güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır sergilemekten kaçının. Özellikle güç mücadelesinden uzak durmalısınız ve içinizde biriken enerjiyi kendinizi yenilemek için kullanmalısınız. Olayları ve kişileri sorgulamak yerine dikkatinizi kendinize yöneltebilir ve yaşam felsefenizi değiştirebilirsiniz. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İşleri istediğiniz şekilde yapacak, herhangi bir tavsiye dinlemeyeceksiniz ve despot bir iş arkadaşınızı incitebileceksiniz. Belki de internet üzerinde birileriyle tanışma imkanı yakalayabileceksiniz. Dikkatli olun, çünkü bu insan size anlattığından daha farklı biri çıkabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. Gençler haberler alacaklar, yepyeni işler bulacaklar ve yıldızlar ilk istikrarlı işini arayanlar için özellikle olumlu bir konumda olacak. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde beklemeniz gereken durumlar olabilir. İş hayatında beklemediğiniz durumlar sizi zor duruma sokabilir. Kişisel anlamda mücadele etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde aynı meslek grubundan kişilerle organizasyon yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ateşli ve aktif bir durumdasınız. Sevimli görünüyorsunuz. Başkalarının üç günde uygulayacaklarını siz bir günde uyguluyorsunuz. Bu kadar acele etmeyin.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gelecek arzularınız, sosyal çevrenizdeki konuşmalarla şekilleniyor. Sosyal ortamlarınız için para harcama dürtünüz şu sıralar son derece yüksek.