Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Oğlak burcu yorumu

Sabah saatlerinde sezgileriniz yükselecek ve hayal gücünüz uyanacak. Sürprizler ve ani değişiklikler olabileceğini hayal edebilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Olaylar beklediğinizden daha farklı gelişebilir. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içinde olacaksınız. Eski ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz ve sanki eskiden yaşadıklarınız tekrarlıyormuş gibi hissedebilirsiniz ve bu kez davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Daha doğrusu bakış açınızı değiştirirseniz iyi olacak. Böylece fırsatları anlayabilirsiniz. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sizinle işbirliği yapan birine karşı soğuk davranacaksınız. Kaba olmamaya ve görevlerinizi özenli bir şekilde yerine getirin. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan önemsediğiniz konular içindesiniz. Kendinize, sağlığınıza daha çok önem vermelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Bilim... Sevgilinizden çok fazla kuşkulanacağınıza onu karşınıza alarak her konuyu enine boyuna sorabilir içinizi rahat tutabilirsiniz. Böylece o da kırılmamış olur.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendi istekleriniz önemli olacak ama bu istekleri aile hayatınızdaki insanlara kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Dış ortamlarda kolay tepkilere açıksınız. Biraz daha karşı tarafı düşünmelisiniz.