Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Oğlak burcu yorumu

Güçlü istekleriniz ve ileriye dönük beklentileriniz yüzünden gerilim hissediyorsunuz. Fırsatları değerlendirmek için biraz daha rahat davranmalı, olayları kontrol etmek için fazla zorlamamalısınız. Sabahın erken saatlerinde duygusal gerilim hissedeceksiniz fakat daha sonra duygularınız değişmeye başlayacak. İsteklerinizi gözden geçirecek ve daha makul bir tavır içine gireceksiniz. Üstelik yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bu arada parasal istekleriniz giderek artıyor. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konulara ve harcamalarınıza daha fazla önem verebilirsiniz. Aynı zamanda başkalarından destek bulmak da söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şu günlerde hayatınız çok renkli geçiyor. Üzüldüğünüz konular geride kaldı. Artık mesafeli durmayı öğrendiniz. Bu durum sizlere iyilik ve başarı olarak geri dönecek.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri planda durmayı tercih ettiğiniz bugünlerde iş hayatınızdaki gelişmeler sizi hareketlendirebilir. Arkadaş çevrenizle bazı anlaşmazlıklarınız olsa bile durumları hiç zorlanmadan toparlamayı başaracaksınız.