Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

16 Aralık 2020 Oğlak burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve geçmişte kalmış olayları hatırlayabilirsiniz. Dostlarınız ve yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve hırslı bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak bugün daha rahat hissedeceksiniz kendinizi ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Seyahat programları yapabilirsiniz ve sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz. Yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor. Aslında şanslısınız fakat şimdiye kadar ilginizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz ve sorunları büyütebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Denge ve uyum içinde kalmakta zorlanabilirsiniz. Sizi meşgul eden konularda yeniden harekete geçmelisiniz. İşlerinizi toparlarken başkalarıyla paylaşım içinde olmalısınız. Finansal konularda riskli yatırımlardan kaçının. Ortak konularda yeniden harekete geçmeniz gereken konular gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde sevdiğiniz insanla olmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki önemli değişimler devam ediyor. Kendinizi birçok açıdan güçlü hissedeceksiniz.