Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

21 Aralık 2020 Oğlak burcu yorumu

Bugün duygularınız yoğunlaşabilir, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Daha önce başlattığınızişlerinizi devam ettirirkenyeni kararlar alabilirsiniz. Ani gelişmelerden etkileneceksiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Bu arada güç mücadelesine girmeyin ve kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için çevrenizi zorlamayın. Aslında sevdikleriniz ve yakınlarınız sizi destekleyecek. Fakat olayları fazla zorlamayın ve duygularınızın değişmesine izin verin. Aslında duygu ve isteklerinizin derinleştiği bir döneme giriyorsunuz. Venüs sizin burcunda geri gitmeye başlıyor... Ve Ocak sonuna kadar geri gidecek. Sonra düzelecek ve 5 Mart günü Kova burcuna geçiş yapacak. Bu süreç içinde istekleriniz ve bakış açınız değişebilir. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer borsada oynuyorsanız dikkatli olun! Yıldızlar çok olumlu bir konumda değil; riskli işlemleri ve bağlayıcı satın alımları ertelemek çok daha mantıklı olur. Temkinli olun! []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda başkalarıyla gelecek planları için bir araya gelebilirsiniz. Ön planda olmak için daha aktif olabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi sonuna kadar savunmak isteyebilirsiniz. Kişisel konulara daha ciddi yaklaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sağlık sorunları ile uğraşan her insanın derdine koşmayı ilke edindiniz. Sağlığınıza özen gösterseniz iyi olacak. Kendinizi ihmal ederek çok kötü besleniyorsunuz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düşük hissettiğiniz enerjiniz yükselecek. Kişisel girişimleriniz adına Merkür’ün düzelmesini beklemek daha faydalı olabilir.