Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

02 Ocak 2021 Oğlak burcu yorumu

Duygu ve düşünceleriniz biraz karışık olabilir fakat içinizden yükselen kuvvetli arzular sizi planlarınızın tamamen dışına çıkarabilir ve isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Başkalarının fikirlerini ve isteklerini pek önemsemeyecek ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Ancak karşınıza çıkan kişileri ve olaylar sizi derinden etkileyebilir ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi güzel ifade edeceksiniz ve etkileyici olacaksınız. Sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat duygularınızı kendinize saklamayı başarabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Onca tatsızlık ve hayal kırıklığının ardından, yeni bir fırsat size gayret verecek ve karşınıza çıkacak kıskanç insanlara karşı kendinize güven duymanızı sağlayacak. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde maddi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda fırsatlar çıkabilir. İlerleyen saatlerde iş akışınız değişebilir. Konuşma ve yazışmalar yoğunlaşabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sayesinde nefes alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İçiniz den geldiği gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden de bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor. İnsanlarla çok iç içe bulunmuyorsunuz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

En gizli düşüncelerinizi aile ortamlarınıza aktarabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olmalısınız.