Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

05 Ocak 2021 Oğlak burcu yorumu

Kendinizi iyi hissederek güne başlayacaksınız. Önem verdiğiniz ve güvendiğiniz kişiler ile aranızdaki iletişim güçlü olacak. Ve geleceğe yönelik çok büyük projeler yapabilirsiniz. Ancak hırslı ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle güçlü kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ancak güç mücadelesine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Kıskançlık ve düşmanca duygular uyandıracak davranışlarda bulunmaktan kaçının ve kendinizi de fazla zorlamayın. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bugün küçük gruplar ile gizli ve büyük projeler yapabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Kapasitenizi aşan sorumluluklar almayın, yoksa çok fazla problemle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe ait konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Belirsiz koşullar keyfinizi kaçırabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkta iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içindesiniz. Telaş içinde olabilirsiniz fakat dikkatli ve dirayetli davranacak, içinizden yükselen kuvvetli arzuyu denetim altına alacaksınız. Böylece planlarınızı uygulayabilir, projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Seyahatler ve yapacağınız araştırmalar keyfinizi yerine getirecek.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür sizin burcunuzdan çıkarak Yay burcunda gerilemeye devam edecek. Geçmiş konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Pazar gününe kadar önemli adımlardan uzak durun.