Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

22 Haziran 2021 Oğlak burcu yorumu

İstekleriniz fazla olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Fakat bugün Yaz gündönümü ve hırs yaptığınız her ne var ise, bundan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltirseniz, daha verimli bir gün geçirebilirsiniz. Bu arada eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve karışıklıklar olsa bile iyimser ve olumlu bir tavır içinde olabilirsiniz. Sürprizler ve ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat sezgilerinize güvenin ve olayları şimdilik akışına bırakın. Bugün dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz veya evdiğinizle birlikte gün batımını izlemeye gidebilir ve bütün karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Özellikle bu dönem, her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız ve geliriniz de artacak. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ve büyük bir mali kayıp yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş arkadaşlarınızla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Önünüzü görmekte zorlandığınız zamanlar olabilir. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili konularda sonlanmalar meydana gelebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yapılandırdığınız işleri bitirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ani bir fikirle aşk içinde bulabilir ve çevrenizi kızdırabilirsiniz. Sevdikleriniz size karşı güvenlerini yitirebilir. Kendinizi kendinize şikayet etmeye başlarsınız. Bunun önlemini alın.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk ve yer değiştirme gibi konular devrede olacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak.