Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

27 Haziran 2021 Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yeni projeler ve değişik programlar yapabilir, bütün haftanızı planlamak için çalışabilirsiniz. Gerilim hissettiğiniz konudan uzaklaşın ve sabırlı davranın.Din, felsefe ve mistik konular ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekebilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi yenilemek için yepyeni hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir. Ortak işlerden kaynaklanan sıkıntılar olabilir. Yaşanan streslerin sonunda maddi getirisi olan konularda gündeme gelebilir. İşlerinizde yeni görevler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda hızlı kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Projelerinizi kendi arzunuzla engelliyorsunuz. Sezgileriniz bugün sizi yanıltıyor. Enerjinizi istediğiniz yönde tüketmeye gayret edin. Unutmayın; sevdikleriniz sizden böyle başarılar bekliyor.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişiminizi yaratıcılığınızla desteklediğinizde hayatı başka gözlerle görebilirsiniz. Çevreniz ve etrafınızdaki kişiler konusunda şanslı hissedeceksiniz.25 HAZİRAN 2017 KOVA BURCU YORUMU