Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

01 Temmuz 2021 Oğlak burcu yorumu

Kendinizi karamsar hissedebilir ve kendinizi sorgulayıp yargılayabilirsiniz. Zamanında yaptıklarınız ve yapmadıklarınızı farklı kefelere koyup tartabilirsiniz. Eğer hata yapmış iseniz de yaptığınız hataları fark etmeniz en büyük kazancınızdır. Kazancınızı cebinize koyup artık hesaplaşmayı sona erdirseniz iyi olur. Babanız veya saygın kişilerle aranızdaki çatışmayı uzatmamalısınız. Kişilik çatışmasının ne size ne de başka birine yararı olabilir. Ayrıntıları görme yeteneğinizi fırsatları fark etmek için kullanın. Sevdikleriniz sizi destekliyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İşinize bağlı ve sınırlarınızın farkında olduğunuzu göstereceksiniz. Bu tutum çok takdir edilecek ve bir üstünüzle anlaşmazlık yaşamanızı engelleyecek. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. Gençler haberler alacaklar, yepyeni işler bulacaklar ve yıldızlar ilk istikrarlı işini arayanlar için özellikle olumlu bir konumda olacak.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar ve sorumluluklar olabilir. Sürekli fikir değiştirmemeye bakmalısınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkilerinde sakinlik arayan Oğlak'lar bugün daha çok yalnız kalmayı tercih edecekler. Gününüzü en az zararla kapatmak için eylemsiz kalacaksınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer alanlarınızda kendinizi ortaya koymak önem kazanacak. Sorumluluklarınızın hakkını vereceksiniz. Davranışlarınızdaki değişiklik, iş alanlarınızda farklı konulara ve olaylara kanalize olmanıza neden olabilir.30 HAZİRAN 2017 KOVA BURCU YORUMUÖzel hayat ve ortaklaşa işlerde gelişmeler yaşanırken eşinizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçının.