Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 Oğlak burcu yorumu

Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir dönemdesiniz. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler bilinçaltınızı uyandırabilir ve unutulmuş arzular açığa çıkabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz fakat mantıklı davranacaksınız ve olaylara gerçekçi bir açıdan bakmayı başaracaksınız. Üstelik yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Bu arada sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler hayal gücünüzü uyandıracak. İlginç projeler yapabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Ani kararlar almamaya çalışın ve her hareketten önce dikkatlice düşünün. Çabalarınıza gölge düşürebilirsiniz. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hayatınızda sizi yoran konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Endişe duyduğunuz konular zaman zaman kriz yaratabilir. Gün içinde banka işleriyle ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar için uygun bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Çekingensiniz. Bugün partneriniz, bu huyunuzu bildiği için rahatlamanız amacıyla size arkadaşları ile birlikte bir sürpriz hazırlayacak. Bulunduğunuz ortamda hoş vakit geçireceksiniz. PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşünceleriniz bugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özellikle büyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar. SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizi manevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması ortak parasal konularda beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal durumunda da önemli gelişmeler oluşacak.20 AĞUSTOS 2017 OĞLAK BURCU YORUMU