Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

08 Aralık 2021 Oğlak burcu yorumu

Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak küçük detaylar gözünüzde büyüyebilir ve olaylara bakış açınız değişebilir. Özellikle yabancılar ile ilişkilerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteğini ile sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada mahkemeler ve adalet sistemi ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Harekete geçmeden önce bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Çalışanlar için işler iyi gidecek. Öyle ki, abartmamak kaydıyla her zamankinden daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için mücadele verebilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işlerinizde başkalarından destek alabilirsiniz. Finansal konularda fazla cesur davrandığınız için duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Fikirlerinizi savunurken karşınızdakini de düşünmeye özen gösterin.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkaları için yapacağınız harcamalar ön plana çıkabilir. Zorlandığınız noktalarda rahat bir nefes alacaksınız. Önemli kararlar ve değişikliklerden kaçınmanız gerekiyor.