Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

27 Haziran 2022 Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yeni projeler ve değişik programlar yapabilir, bütün haftanızı planlamak için çalışabilirsiniz. Gerilim hissettiğiniz konudan uzaklaşın ve sabırlı davranın.Din, felsefe ve mistik konular ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekebilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi yenilemek için yepyeni hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Çok pratik davranacak ve size hiç uymadığı için partnerinize davranışları hakkındaki düşüncelerinizi açıkça söyleyeceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sahip olduğunuz kaynaklarla ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz. Maddi konularınızdaki kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda araştırmalar yapabilir, uzman kişilerle fikir alış – verişinde bulunabilirsiniz. İş yerinizde yeteneklerinizi kullanabilir, yurt dışı seyahatiniz için gerekli çalışmaları tamamlayıp, raporlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ağustos ortasına kadar Mars size maddi konularda sorun yaşatabilir. Harcamalarınız yüksek olabilir. Başlattığınız işlerden istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.