Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

01 Temmuz 2022 Oğlak burcu yorumu

Yemek alışkanlıklarınızı değiştirip enerjinizi yükseltecek bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Kendinizi daha sakin hissedecek ve son günlerde yaşadıklarınız üzerine düşüneceksiniz. Hazırlıklı olmadığınız gelişmeler size köklü değişiklikler yapmaya zorlamış olabilir. Hem kendinizi ve yeteneklerinizi, hem de çevrenizdeki kişilerin iç dünyasını incelerken fazla derinleşmeyin. Güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz fakat harekete geçmeden önce iyi araştırın. Bilinmeyen konular size çekici gelebilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal işler söz konusu olduğunda daha gayretli olabilirsiniz. Ancak aniden ortaya çıkabilecek masraflar da söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda işler istediğiniz gibi ilerlemezse hemen havlu atmayın. Partnerinizle yapacağınız bazı konuşmalarda fikirsel olarak birbirinizi anlamanız kolay olmayabilir.