Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

11 Kasım 2022 Oğlak burcu yorumu

Bugün kendiniz ile ilgileneceksiniz. Dış görünümünüze özen gösterebilir, bakımlı ve güzel görünmek için alış veriş yapabilir, kuaföre gidebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve ilgisini çekmek istiyorsunuz. Hem tarzınız, hem de sempatik ve hoş tavırlarınız ile karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte keyifli programlar yapabilir, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Veya bu tarz programlarınızı sevdiğinize bildirebilirsiniz. Gelecek planlarınızı yaparken son derece pratik davranacak ve gerçekçi tutumunuzla çevrenizin dikkatini çekeceksiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Bugün iş arayışında olan geçler harika fırsatlar yakalayacaklar. Yıldızlar çiftlik ve restoran sektörlerinde araştırma yapmaya odaklanmayı tavsiye ediyor.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken sizi daha gayretli kılıyor. Aynı zamanda ailenizle ya da annenizle ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu enerjiniz yüksek ancak duygusal iniş çıkışlar olabilir. Yakın çevreye dair sorumluluk almamakta fayda var. Riskli yatırımlardan, harcamalardan kaçının. Kendinizi ifade ederken sert söylemlerden kaçının, kalıcı kırgınlıklar yaşanabilir.