Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

24 Şubat 2023 Oğlak burcu yorumu

yeni girişimler yapabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir yeni ilişkiler kurabilir yada yeni bazı düşüncelerle karşılaşabilirsiniz. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilir ve bir davete katılabilirsiniz. Beklentilerinize ulaşabileceğiniz bir gündesiniz ve girişimlerinizin sonuçları olumlu olacaktır.

Aşk:

Aşk yaşamınızda genel anlamda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Her zamankinden daha açık sözlü olacaksınız ve ikna etme yeteneğiniz artıyor. Sevdiğiniz kişiyle düşüncelerinizi açıkca anlatabileceksiniz ve duygularınızı samimi olarak hissettirebileceksiniz. Ayrıca birlikte güzel ortamlara girme ve size zevk verece faaliyetlerde bulunma şansınız olacaktır.

İş:

İş yaşamınızda zihinsel olarak son derece verimli olacağınız ve üzerinde çalıştığınız konularla ilgili yeni düşünceler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle zekanızı kullanarak ilginç oluşumların içinde yer alma ihtimaliniz olacaktır. Bir toplulukta veya bir grupta bulunan insanlarla tanışma olasılığınız yüksek olacaktır. Yeni kuracağınız iletişimler size büyük oranda şans getirecektir.

Para:

Maddi konularda kendinize yeni hedefler belirleyebileceğiniz ve yeni kazanç kaynakları sağlamaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda bazı yenilikler yapabilirsiniz, özellikle yöntemsel değişiklikler yapmaya yatkın olacaksınız. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunabileceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir süreden beri biriyle devam eden bir sorununuz varsa çözüme yönelik harekete geçmek için çok uygun bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte işbirlikleri geliştirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Günlük rutininiz içinde olan işlerinizi tekrar organize etmeniz gerekebilir. Bu düzenlemeyi yaparken sizi memnun etmeyenleri veya hak ettiği kadar kazandırmayanları ön plana almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi oluşturabilir. Sabah saatlerindeki enerjiniz tüm gününüzü etkileyebilir. Çalışma arkadaşlarınızı motive edeceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerde fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde eksik evrak işleriyle ilgilenebilir, dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. İmzalanması gereken sözleşmeleri öğleden önce halletmeye çalışın.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel konularda kendinize yeten bir tablo içindesiniz. Bugün, finansal değerlerinize temkinli yaklaşacaksınız. Yaşantınıza girmek isteyen kişileri seçme konusunda oldukça titizsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde riskli davranışlara girmeyin. Blöf niteliğindeki hareketler ve sözler yerini bulacak. Böyle bir durumdan hem maddi hem de manevi hasarlar çıkacak. Gün içinde sosyal ilişkilerinizi de beslemeye çalışın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.