Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

26 March 2023 Oğlak burcu yorumu

Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Sürekli isteklerinizi anlatmak ve karşınızdaki insanları ikna etmek zorunda kalabilirsiniz. Zihniniz çok iyi çalışıyor ancak planlarınızı uygulamaya koymak için bir süre daha beklemeniz daha doğru olacaktır. Günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacaktır ancak bu konuda yenilikler yapmakta zorlanabilirsiniz. Enerjiksiniz ancak içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Başta ilişkileriniz ve iş birlikleriniz olmak üzere, belli konularda taşların yerli yerine oturmaya başladığı ya da başlayacağı iki günlük süreçtesiniz(dün başladı). Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. Çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda dalgalanma yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinizde kolaylaşabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde bazı konularda sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailevi konulara daha fazla yönlenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Doğal yapınızı ortaya koyacak çalışmalarla ses getirmek istiyorsunuz. Güçlü bağların sizin için önemli olduğunu bildiğiniz için, ilişkilerinizde ortalama davranıyor ve kapınızı hiç kimseye kapatmak istemiyorsunuz.Bugün, partnerinize karşı koruyucu duygularla hareket edecek ve ona sahiplenici davranacaksınız.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sakarlıklar ve plansızlıklar nedeniyle bir an evvel bitsin dediğiniz şeylerde bazı aksamalar yaşanabilir. Bu nedenle zamanın akışını hızlandırmaya çalışmayın. İş arkadaşlarınızla yaşanabilecek gerginliklere de dikkat.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.