Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

08 April 2023 Oğlak burcu yorumu

Oldukça enerjik olacağınız bir gündesiniz ve enerjinizi sonuna kadar kullanmak isteyeceksiniz. Ani kararlar verebilir ve ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Psikolojik olarak hassas etkiler altında olmanız çevrenizdeki insanlara karşı ani çıkışlar yapmanıza ve tepkiler göstermenize yol açabilir. Kendinizi sabırsız hissedeceksiniz ve içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyeceksiniz. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenmeye çalışmanız size çeşitli hatalar yaptırabilir. Yeni fikirler ve yeni gelişmeler sizin için sürpriz olmasın.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İlkelerinizden ve prensiplerinizden ödün vermek zorunda hissedebilirsiniz. Diğerlerini mutlu etme adına amaç ve hedeflerinizi bir kenara bırakmanın düşündüğünüzün dışında etkileri söz konusu olabilir. Sakin ve esnek olmalı, ama ne istediğinizi bilmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün için bazı kişilerin sözlerini duymazdan gelmemiz zor olabilir. Yapılanları ya da söylenenleri yüzeysel olarak değerlendiremeyebiliriz. Güçlü duygular hissedeceğimiz bir gün. Ancak, Merkür ve Pluton arasındaki bu olumsuz açı, daha önce üzerinde durmadığımız veya farkında olmadığımız konularda bilgi edinmemiz için olanak sağlayabilir. Dolayısıyla, başkalarıyla ya da olaylarla ilgili bilgi edinmek veya kendimizi daha iyi tanımak için olayları zorlayabiliriz. Sakin ve kararlı olmamız durumunda ilerleme sağlayabileceğimiz bir gün. Olaylara farklı açılardan yaklaşabiliriz ya da yenilenen şartlar ve durumlar bizi de farklı davranmaya ve bakmaya itebilir. Yaratıcılığımız, özgür düşünmek ve davranmak isteğimiz yüksek. Yine de, akşam saatlerinde ilişkilerde sınırları zorlamamakta ve kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek ile ilgili düşüncelerinizde zorlanmalar yaşanabilir. Duygusal olarak endişe hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ortaklı konularda mücadeleler söz konusu. İşten gelen destekler olabilir. Bunları yerinde değerlendirmenizde fayda var.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Hedeflediğiniz amaçlara ulaşmayı bir kariyer meselesi haline getirdiniz. Kişilik meselesi olarak algıladığınız içinde fazladan enerji sarf ediyorsunuz. Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz bugün ön planda olacak.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla hasret giderme imkanı bulabilirsiniz bugün. Derin paylaşımlar, dertleşmeler için özellikle sabah saatleri çok etkili olabilir. İçini dökenlerin sizden duymak istediği bazı fikirler var.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.