Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

19 April 2023 Oğlak burcu yorumu

Kendinizi yorgun hissetmenizin sebebi hızlı bir hafta sonu geçirmenizden. Başka nedenler aramanıza gerek yok. Beyninizi boş yere meşgul ettiğiniz bir konu var. Sizi konuya yöneltenler bunu sizden daha az düşünüyorlar. Bu günlerde bazı gönül oyunlarının içinde olabilirsiniz.

Aşk:

Haftanın ortalarına doğru muhtemelen iş yaşamınızda, bir yürek kıpırtısı yaşayacaksınız. Her şey size bağlı olacak. Yaşanabilir. Ama hoş biriydi türünden birkaç günle sınırlı bir anımsama olarak da kalabilir.

İş:

Bir atak yapmak istiyorsunuz. Ama onaylanma bağlamında bile desteğiniz yok. İnsanın bu kadar tek başına karar alıp uygulaması zor. Bu yüzden fikrinizi erteleme ya da vazgeçme yolunda bir karara varacaksınız.

Para:

Sıkışıklığınızı gidermek için borç anlamında biraz açılmış gibi görünüyorsunuz. Yolcu etmeye hazırlandığınız yakınınız yeni bir masraf kapısı açabilir. Beklenmeyen bir satış işi görünüyor. Buradan bir para tartışması çıkacak gibi.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aşk hayatınızdaki isteğe bağlı gibi görünen olası büyük hareketlilik, ileriki zamanlarda anı defterinizin en okunulası sayfalarından biri olmaya aday görünüyor.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gökyüzünün konumu sizi hiç hesapta olmayan bir pozisyona düşürebilir. Şaşırtıcı gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Bazı düzenleme, plan ya da anlaşmaları tamamen gözden çıkartmadan önce sakinliğinizi koruyarak karar vermeniz gereken iki günlük zaman dilimindesiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eviniz ve ailenizle daha çok şey yapabilirsiniz. Bugünü evdeki değişikliklere ayırmak uygun olacak.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içinde ya da yuvanız ile alakalı bir takım değişiklikler sizi yeni riskler almaya itebilir. Hem maddi anlamda hem de iç dünyanızdaki dengeleri korumanız ve sevdiklerimizle aranızdaki ilişkileri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.