Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

29 April 2023 Oğlak burcu yorumu

Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da sizi anlıyorlar ve size istediğiniz konularda şans veriyorlar.

Aşk:

Sevgiliniz ile son günlerde ilişkinize diyecek yok. Hemen hemen her gün berabersiniz ve çok hoş zamanlar geçiriyorsunuz. Artık ilişkinizin devamını ciddi ciddi düşünmeye başladınız. İlişkinizde sizi tek üzen şey ailenizin bu ilişkiyi tasvip etmemesi. Bugün bu konuda kafa yoracak ve orta yolu bulabilmek için planlar yapacaksınız.

İş:

İş yerinizde eski heyecanınıza , performansınıza ulaştınız. Tekrardan işinize zevkle geliyor, orada vakit geçirmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bugün tüm işlerinzii hallettiğiniz halde işyerinzide kalacak, bir hayli zaman geçireceksiniz. Sizdeki bu olumlu gelişmeler iş arkadaşlarınız ve amirleriniz tarafında fark edilecek.

Para:

Parasal açıdan oldukça rahay durumdasınız. Borcunuz olan kişiler sıkıştırıyor. Bunu sıkınıtısını üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz. Borçlarınızı ödeyebilmke için finansal kaynak arayışı içerisinde olcağınız birgün geçirebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Beslenme düzeniniz bozuldu. Bugün ve sonra ki günlerde beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı konularda aşırı tepkiler verme ya da kontrollerini kaybetme noktasında olabilirler. Siz konuşmalara katılarak konuyu uzatmak yerine, daha güzel sonuçlar elde edebilmek için konuşmanızı birkaç gün erteleyebilirseniz daha doğru olur. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bütünü görüp, işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam iç uyumunuzu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler denemek, yeni insanların olduğu yerlerde kendinizi göstermek, potansiyelinizi sergilemek ve beğeni almak bugün sizi biraz zorlayabilir. Eğer bir görüş ya da danışmanlık alacaksanız açık olmak size fayda sağlayacak.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.