Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

04 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Bugün, ulaşımla ilgili bazı sıkıntılarınız olabilir. Duygusal yönden güçlü olabilir ve ailenizin size düşkünlüğü ile şımarabilirsiniz. Bir davete katılabilir ve hoş verimli saatler geçirebilirsiniz. Bu davette yeni birileri ile tanışmanız muhtemel.

Aşk:

Çevrenizde gelişen olayların farkında değilsiniz. Oysa sevgilinizin şu aralar aklı çok karışık ve her an sizi terk edebilir. Gerçi aşk konularında siz de çok derin düşünmüyorsunuz ve sevdiğiniz insanın sorumluluğunu üzerinize almanın çok erken olduğu düşüncesi içerisindesiniz ama terk edilen olmakta hoşunuza gitmeyecektir.

İş:

Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.

Para:

Bugün, bazı maddi sorunlarınızı çözecek ve her şeyi yerli yerine oturtacaksınız. Maddi açıdan bir artış beklentisi içerisinde olduğunuz bu günlerde bir yakınınızın size borcunu ödemeyişi ile de sıkıntılı anlar yaşayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hatalarınızı başkalarına yüklemek veya ben böyle mutluyum demek ne size ne sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinize çözüm getirir.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizde yapacağınız değişikliklere daha fazla zaman ayırmalısınız. Bazı kişilerle duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabilirsiniz, ancak bu esnada dikkatli kelimeler seçmemeniz sıkıntı yaratabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dolunay zamanları sonlanma ve sonuçlanma enerjileri içerir. Dolunayın Akrep?te olması nedeniyle 5 gün boyunca(aslında beş gün önce başladı), halı altına itilen veya görmezden gelinen konularla uğraşılması gerekebilir. Ortaya çıkan gerçekler, gizli kapaklı ya da kötücül işler veya ele geçen bilgiler şaşırtıcı olabilir. Sezgilerin yükselmesi, fanatik fikir veya ideolojiler, abartılı harcamalar ya da maddi anlamda gerilime neden olan başlıklar söz konusu olabilir. Pireyi deve yapma ihtimali yüksek olduğu gibi, her burç kendisini ilgilendiren alanlarda güven ya da istikrar sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Dolunayın ülkemize ve burçlara etkilerini Cumartesi ve Pazar günleri daha detaylı şekilde ele almıştım. İnternet sayfamız hurriyetsosyalden ismiyle takibini yapabilirsiniz. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentileriniz gündeme gelebilir. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Otorite figürleriyle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz desteği alacağınız bir gündesiniz. İlişkilerinizle ilgili fazla beklentiye girmemeye çalışın. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki kişilerden bazılarıyla daha fazla şey paylaşma ve belki de karşılıklı fayda sağlayacak işbirlikleri kurma şansınız var. Bu artıları görmemeniz, bir şeyler üretmek için daha fazla yorulmanıza sebep oluyor.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.