Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

16 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacağınız bir gündesiniz. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. . Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Olayların gelişiminden emin olamıyorsunuz. Gün içinde mizaç değişiklikleri gösterebilirsiniz ve ani tepkileriniz olabilir. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda bir gerilim yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Duygusal konularda keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve iç dünyanızda çeşitli karamsarlıklar yaşayabilrisiniz. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.

İş:

İş yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Genel çevrenizde yada işinizle ilgili konularda sizi rahatsız edici bazı sorunlar olabilir. İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.

Para:

Maddi konularda dikkatli hareket etmenize rağmen bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalarla karşılaşabilirsiniz ve uzun vadede sizi zorlayacak sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Harekete geçmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz ancak bunun için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eğer bazı komplolar olduğuna dair şüpheleriniz varsa, daha da güçleniyor veya ortaya koyulmak üzere olabilir. Dolayısıyla, şimdilik iyi gözlem yapmanızda, tüm gerçeklere ulaşmaya çalışmanızda veya ortaya çıkan gerçekleri takip etmenizde ve gereken tedbirleri almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Elimize bazı haberler veya bilgiler geçebilir. Gereğinden fazla net konuşma, bilgileri hiçbir sansür olmaksızın aktarma eğilimimiz, fikir ayrılıkları, inanç farklılıkları ya da ideolojilerle ilgili tartışmaların içerisine girme olasılığımız artabilir. Normalde bizi motive edecek, zekileştirecek İkizler burcundaki Mars?ın sadece bir haftalık süre için (etkileri 3 gün önce başladı)Yay burcundaki Satürn le yapacağı olumsuz görünüm nedeniyle engellere, zorluklara, gerilimlere, fikir, ideoloji veya inanç farklılıklarına dayalı tartışmalara neden olabilir. Düşmanca tavırları olan kişiler, düşman kazanmak olasılığı vardır. Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır. Dişlere ve kemiklere dikkat etmelidir. Bu etkiyi en başta İkizler, Yay, Başak, Balık burçlarının ilk günlerinde doğan dinleyicilerimiz ve yükselen burçları bu burçların ilk derecelerinde olanlar başta olmak üzere hepimiz farklı alanlarda ufak tefek hissedebiliriz. Aslında güzel günlerdeyiz, ama bu düşmanca tavırları tetikleyebilecek bu gezegen açılarını yazmasak da olmazdı. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konular ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar var. Aşk ve çocuklarla ilgili daha güzel koşullar içerisindesiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuz iyi görülüyor. Yeni tanışacağınız kişilerin, çevresel faktörlerinden beklenmedik bir şans kapınızı çalabilir. İlişkilerinizi doğru alanlarda kullanmanız gerekiyor. İçinizdeki güvensizliği yenmenin ve yaşama bakış açınızın değişmesi gerektiğiniz biliyorsunuz. Enerjinizi yükseltmek, sizin doğal kaynaklarınızı kullanmaya bağlı.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.