Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

03 July 2023 Oğlak burcu yorumu

Kendinizi karamsar hissedebilir ve kendinizi sorgulayıp yargılayabilirsiniz. Zamanında yaptıklarınız ve yapmadıklarınızı farklı kefelere koyup tartabilirsiniz. Eğer hata yapmış iseniz de yaptığınız hataları fark etmeniz en büyük kazancınızdır. Kazancınızı cebinize koyup artık hesaplaşmayı sona erdirseniz iyi olur. Babanız veya saygın kişilerle aranızdaki çatışmayı uzatmamalısınız. Kişilik çatışmasının ne size ne de başka birine yararı olabilir. Ayrıntıları görme yeteneğinizi fırsatları fark etmek için kullanın. Sevdikleriniz sizi destekliyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sakin bir döneme giriyorsunuz. Anlaşmazlıkları açığa çıkarabileceksiniz, gerginlikler hafifleyecek ve keyifli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Burcunuzda birçok gezegen toplanıyor; bu sizi daha objektif yapacak ve partnerinizin öfkeli düşüncelerini yatıştırmak için doğru sözleri bulacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Katılacağınız sosyal organizasyonda sorumluluğunuz yüksek olabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler beklentilerinizi karşılaması olasıdır. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Gelecek hayallerinizin sizi daha fazla etkileyeceği zamanlar içindesiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda mantıklı kararlar almanız mümkün. Eğlence hayatınıza dair yapacağınız harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz. İş ve aile ortamınız arasında gelgitler yaşayabilirsiniz.