Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

05 March 2024 Oğlak burcu yorumu

Şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmiş olması ve endişelerinizin yersizliği sebebiyle moraliniz yüksek olacak. Gün içinde kendinizi çoğu zaman keyifli hissedeceksiniz. Bugün fiziksel görünümünüzde bir değişiklik yapmayı düşünebilir ve bu konuda dostlarınızın fikrini alabilirsiniz.

Aşk:

Sezgileriniz bugün çok kuvvetli olacak ve sevgilinizin bazı hareketlerini önceden kestirebileceksiniz. Bu durum sizin için faydalı olacak ve hatta bazı olumsuzlukların gelişimini böylece durdurmanız mümkün olacak.

İş:

İş yerinizde bugün olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün ortaya çıkabilir.

Para:

Bugün maddi konularda oldukça başarılı fikirler üretebileceksiniz ve gelişmeler olumlu yönde olacak. Senetlerle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Trafikle ilgili konularda bugün çok dikkatli olmalısınız. Özellikle bu günlerde kafanızı toparlayamıyorsunuz ve bu durum bazı tehlikelere yol açabilir.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İşinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda önünüzde açılan yolda yürümeniz gerekebilir. Hatta, özel yaşamınızı veya toplum içindeki duruşunuzu veya imajınızı ilgilendiren konular birbirinden çok farklı bir görünüm veriyorsa, rekabetten kaçmayacağa benziyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde küçük krizler yaşayabilirsiniz, sakin olmaya gayret gösterin. Ortaklı para konularında karar vermeyi öğleden sonraki saatlere bırakmalısınız. Ruhsal olarak keyif alacağınız bir gündesiniz. İlişkilerinizde heyecan arayışına girebilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek olduğu zamanlar var. Abartıya kaçan davranışlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sistemli davrandığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Bugün, iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ruhsal yapınızı zorlayacak işlerden hoşlanmanıza karşın, sizin için önemli olanı seçmelisiniz. Aslında, değişim size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Ailenize biraz daha fazla özen göstermeniz bekleniyor. Bu kez sorumluluk almanın ötesinde sadece veren ve anlayış gösterip rahatlatan tavırlarınıza daha çok ihtiyaç var. Ciddiyeti bir kenara bırakıp şefkatinizi sunun.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.