Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

30 Haziran 2020 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca duygularınızı rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada güç sahibi olan kişilerden etkilenebilirsiniz ve içinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Ancak kendinizi farklı hissedeceksiniz ve marjinal kişilere ve olaylara ilgi duyacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz aşklar hem tedirgin edici, hem de heyecan verici olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün hayal gücünüz ön plana çıkabilir. Bu da yakın ilişkilerinizde hayalci beklentiler içerisine girmenize yol açabilir. Her şeyi olduğu gibi görüp kabul edin ve insanlardan veremeyecekleri şeyler beklemeyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş hayatında bazı yanlış anlamalarla karşılaşma riskinizi olacaktır. Söylediklerinizin açık olduğundan, insanların dediklerini net biçimde anladığınızdan ve her detayın konuşulduğundan emin olun.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Toparlamakta güçlük çektiğiniz işleriniz olabilir. Bazı durumları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ani alınan kararlardan kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İletişim trafiğiniz çok hızlı olacak ve kararlarınızı bildirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sempatik ve etkileyici bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü gelişmeyen işler ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Bugün alacağınız haberlerle yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konulardaki sıkıntınız geride kalıyor. Para konularında daha etkili mücadele edeceksiniz. İş hayatınızda konuşma ve görüşmeler hızlanıyor. Birden fazla konuyla ilgilenebilirsiniz.