Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2020 Terazi burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay sizi duygusal açıdan daha hassas kılıyor. Ailevi konularla, sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MADDİ konularda yaptığınız yatırımlar meyvesini verecek. Gelecek tepkiler başarılarınızın tadını çıkarmanızı engelleyebilir.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, hayatın size birçok yönden şans ve destek verdiğini göreceksiniz. Sahip olduklarınız için şükredeceksiniz. Öğleden sonra hayatınız daha da hareketlenecek. Eğer yapılmış planlarınız varsa birtakım değişikliklere ve güzel sürprizlere hazırlıklı olun. 9 TEMMUZ 2016 TERAZİ BURCU YORUMUGeçmişle ilgili konular gündeminize oturabilir. Hayatınızın akışında nerede sezgilerinizi, nerede mantığınızı devreye sokacağınızı iyi bileceksiniz. İnsanların sizi desteklediği bir dönemdesiniz.8 TEMMUZ 2016 TERAZİ BURCU YORUMUBeklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Anne-baba çekişmelerine dikkat etmelisiniz