Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Terazi burcu yorumu

Güne isteksiz başlayabilirsiniz veya ani değişiklikleri sürpriz olarak yorumlayabilirsiniz. Ancak duygularınızın ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar sevdiğiniz her ne var ise, bunlara karşı duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve karamsar olabilirsiniz. Ancak meydana gelen olaylar aslında sizi özgürleştiriyor. Ayrıca sürpriz karşılaşmalar olabilir ve heyecan duşmuş olabilirsiniz. Ve bütün bunlar ilişkilere bakış açınızı değiştiriyor.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve bu ortamlarda oldukça hareketli saatler geçirmeniz mümkün. Bazı gelişmeler yaşayabilir ve sosyal hayatınızdaki şartların iyiye doğru değiştiğini görebilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasından insanlarla bir araya gelmek için çok uygun bir gündesiniz. İşinizle ilgili sunum veya kişisel tanıtım yapmak, kartvizitler dağıtmak yoluyla değerli kariyer fırsatları yaratmanız zor olmayacaktır.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki gelişmeler sizi tatmin etmeyebilir. Sabah saatlerinde artan sorumluluklarınız sizi yorabilir. Gündeminizdeki konularda acele karar almayın. Gün içindeki değişen durumlardan etkilenebilirsiniz. İşlerinizin yönünü belirlemeye çalışın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sosyal hayatta olayların ve konuşmaların görünen kısmına takılmayıp, sizin için ne anlam ifade ettiğini sorgulayın. Sıradan sohbetler bile bir şeyler katabilir.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 3 haftalık dönemde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, sosyalliğiniz biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz.