Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2020 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize ve isteklerinize yöneltebilirsiniz. Öğleden sonra duygularınız derinleşebilir. Fakat yapmanız gereken işler ile ilgilenecek ve plan ve programınızı gözden geçireceksiniz. İletişim trafiğiniz hareketlenecek. Alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandırabilir. Farklı ortamlar, eğlenceli organizasyonlar ve birbirinden farklı kişileri bir araya getiren büyük organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Ayrıca davetlere katılmanın dışında çeşitli organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve hatta organizasyonu yapan kişi olabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün hayal gücünüz ön plana çıkabilir. Bu da yakın ilişkilerinizde hayalci beklentiler içerisine girmenize yol açabilir. Her şeyi olduğu gibi görüp kabul edin ve insanlardan veremeyecekleri şeyler beklemeyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş hayatında bazı yanlış anlamalarla karşılaşma riskinizi olacaktır. Söylediklerinizin açık olduğundan, insanların dediklerini net biçimde anladığınızdan ve her detayın konuşulduğundan emin olun.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konular ve eve yönelik değişiklikler gündeme gelebilir. Önemli kararların eşiğinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz oldukça yüksek ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz. Bolluk ve bereket bugün hayatınızın merkezinde olacak. Aile hayatınızda da mutlulusunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizin sorumluluklarıyla baş etmek zorunda kalacaksınız. Bakış açınız biraz dar olabilir. Endişeli ve gergin halleriniz ön plana çıkabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin.