Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

03 Ekim 2020 Terazi burcu yorumu

Şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. İlginç gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Böylece isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve beklemediğiniz durumların ortaya çıkması ile birlikte bilinçaltınız uyanacak. Çocukluk günlerinizi ve anneniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizden alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel alanda daha aktifsiniz ve pek çok yenilik yapabilirsiniz. Beraberlikler de sürprizler de gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HERKESE, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize sürpriz bir konuk gelebilir..

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün fiziksel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Alacağınız haberlerle keyfiniz yerine gelebilir. Özel hayatınızdaki değişimlere ani tepkilerden kaçının. Zira kendinize olan düşkünlüğünüz fazla olabilir.