Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

06 Ekim 2020 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bazı karışıklıklar olabilir... Özellikle organizasyonlar ile ilgili ortaya çıkabilecek sürpriz değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz. Aslında olaylara daha özgür ve farklı açılardan bakmayı başarabilirseniz, sorunları çözmeniz mümkün olabilir. Hatta kendinizi ve sahip olduğunuz özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Yeniliklere açık olun ve isteklerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Bugün kendinizi daha canlı ve istekli hissedeceksiniz. Bu arada parasal sorunlarınızı büyütmeyin... Olayları akışına bırakın. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Onca tatsızlık ve hayal kırıklığının ardından, yeni bir fırsat size gayret verecek ve karşınıza çıkacak kıskanç insanlara karşı kendinize güven duymanızı sağlayacak. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularla ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlişkilerinize gerginlikler olabilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi duygusal olarak zorlayabilir. Sanatsal işlerle ilgilenerek kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Verdiğiniz sözleri çabuk unutmaya başladınız. Etrafınızdakiler sözlerinizi tutmanızı merakla bekliyorlar. Bu kadar rahat düşünmemelisiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarda kontrollü olmanız gerekiyor. Parasal konularda güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz ve bir yandan da onlara parasal yardımda bulunmak çok hoşunuza gidebilir.