Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bazı karışıklıklar olabilir... Özellikle organizasyonlar ile ilgili ortaya çıkabilecek sürpriz değişikliklerden rahatsızlık duyabilirsiniz. Aslında olaylara daha özgür ve farklı açılardan bakmayı başarabilirseniz, sorunları çözmeniz mümkün olabilir. Hatta kendinizi ve sahip olduğunuz özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Yeniliklere açık olun ve isteklerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Bugün kendinizi daha canlı ve istekli hissedeceksiniz. Bu arada parasal sorunlarınızı büyütmeyin... Olayları akışına bırakın. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Onca tatsızlık ve hayal kırıklığının ardından, yeni bir fırsat size gayret verecek ve karşınıza çıkacak kıskanç insanlara karşı kendinize güven duymanızı sağlayacak. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bekar Teraziler aşkınız sizde bir hırs haline gelmeye başladı. Kendinizden çok farklı insanlara ilgi duyuyorsunuz. Ya kendinizi ona uydurun ya da onu kendinize.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık çevrelerde, büyük organizasyonlarda geçirilebilecek bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu planlar, ufak seyahatleri kapsayabilir.