Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Güne heyecan ile başlayacaksınız. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız kişiler duygularınızın yükselmesine neden olabilir. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların gücünü test edebilirsiniz. Stratejinizi değiştirebilir, yeni atılımlarda bulunmak için yakınlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çevre gezileri, seyahatler ve yolculuk programları sizi keyiflendirecek. Bugün olayları ve kendinizi zorlamaktan kaçının. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Görüşlerinizi ifade edemeyeceksiniz ve bu da sizi olmanızı istenilenin tam tersi yapacak. Bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmayı başaracak, birlikteliği yakalayacak ve sorumlu bir şekilde hayatla birlikte yüzleşmenin yeni bir yolunu bulacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailenizle, yakınlarınızla ilgili uğraşılar yorucu olabilir. Neyse ki akşam saatlerinde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İçe kapanıksınız. Geçmiş gözünüzün önünde gidip geliyor. Bunun size hiç faydası yok. En küçük aksilikte hırsınızı geçmişte yaşananlarda aramamalısınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizde bulunmak ve işlerinizi ayarlamak gibi etkiler öne çıkacak. Aile büyüklerinizle güzel konuşmalar yapabilirsiniz. Keyifli ortamlar ve aktiviteler gün içinde sizi hareketlendirebilir.