Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Parasal konulara yönelik girişimlerinizde sürprizler olabilir ve her zaman olduğundan daha farklı düşünmeniz gerekebilir. Detayların derinlikleri ve değer yargılarınızın zorlayıcı etkisi ile başa çıkmanız gereken bir dönemdesiniz. Karşılaştığınız olaylar yaşam felsefenizi değiştirmeniz için zorluyor ve aslında siz de değişiyorsunuz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara farklı açılardan bakmak için gayret gösterin. Şimdiye kadar düşünmediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Orijinal kişiler, yeni teknoloji ve ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Skandallardan uzak durun ve şimdilik gelişmeleri izleyin./p> []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızla ilgili eğitimlere katılabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İlerleme kaydetmek için sıkı çalışabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmelisiniz. Duygusal konularda zorlanmalar olabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Teknik işleri çözümlemek için uygun bir gündesiniz. İşlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çok yerinde kararlar alarak, karşınızdaki insanlara usta olduğunuzu belli ediyorsunuz. Karşı cins sizi hayranlıkla izliyor. Çünkü oldukça yaratıcı kişilersiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda ve çocuklarınızın koşulları konusunda mücadeleleriniz artacak. Enerjinizi daha fazla eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek.