Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

12 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Yapıcı ve enerjik tavırlarınızla çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Önem verdiğiniz konuları sevdiğinize anlatabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve sosyal faaliyetlerin içinde yer almak sizi memnun edecek. Aynı zamanda çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman olduğundan daha fazla gayret gösterebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kendinizden bu kadar emin olmaktan vazgeçin ve diğer insanlarla daha esnek bir şekilde çalışmaya çalışın. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdakini ya da eşinizi daha fazla dinleyebileceğiniz, hassas davranabileceğiniz bir gündesiniz. Tepkilerinizde dengeli olmaya bakın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızla baş döndürüyorsunuz. Ama bazı konularda ikilem yaşadığınız da fark ediliyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız görüşmeleriniz hızlanacak. Dekorasyona girişmek, tadilat ve tamirat konularına odaklanabilirsiniz.